Rozlučka se Svobodou

Jak u nás dámská rozlučka se svobodou probíhá?

Po příjemném přivítání naší ostrahou se ocitnete v prvním a jediném stylově designovaném dámském klubu. V našem klubu jsou všichni velice milí a vstřícní. Po odložení Vašich kabátů do šatny, scházíte po krásném žulovém schodišti a již se ocitáte v prostorách našeho klubu. Hned pod schodištěm Vás uvítá milá a velice příjemná hosteska, která Vám odpoví na veškeré otázky. Například ohledně našich vlastních dolarů či žetonů, za které se dají pořídit různé druhy tanců od našich úžasných a sexy tanečníků. Po zodpovězení všech Vašich dotazů, Vás uvede na Vaše místo dle rezervace, které však není povinné, abyste mohly navštívit náš Klub. A tím Vaše rozlučka se svobodou právě začíná.

Ihned po Vašem usazení se Vás ujme náš číšník, který Vám splní každou Vaši objednávku. Na výběr je hned několik možností. Můžete vybírat mezi širokou nabídkou vín z naší vinotéky, či ochutnat skvělé koktejly od našich barmanů. Ve chvíli, kdy máte objednáno, můžete si v klidu popovídat s kamarádkami nebo si zatančit na Vaši oblíbenou hudbu, kterou Vám celou noc až do 4 do rána bude pouštět náš DJ, který velice rád zahraje jakoukoliv píseň na přání. U nás jsou muži jen a jen pro Vás a Vaše potěšení. Z toho důvodu se nemusíte vůbec stydět vyslovit, jaké chcete přání, samozřejmá věc je, že hranice dovoleného dodržujeme. 😉

V jedenáct hodin začíná žhavá pánská show! Vzhledem k tomu, že jsme postavili Nemáš Zač jako klub, nemáme žádné vysoké pódium či zabrány. Tanečníci se na každé své vystoupení velice těší a hodně si ho užívají. Jejich vystoupení neprobíhá pouze na pódiu, ale naši tanečníci budou tančit i mezi Vámi. Můžete s nimi tančit, dotýkat se, klidně i trošku zlobit, jsou tu jen proto, aby Vás učinili šťastné. Během vystoupení můžete ocenit vystoupení našich tanečníků dolary, které jste si již u vchodu mohly vyměnit u hostesky. Věřte, že tanečníci budou za Vaše ocenění velice vděční. Po každém vystoupení jsou krátké pauzy, ve které můžete doplnit Vaše již prázdné sklenice, zatančit si a pomalu vybírat Vašeho vysněného tanečníka, který Vám zatančí buď u Vašeho stolu anebo přímo v privátním salonku, kde bude patřit jen a jen Vám.

Pokud jste přeci jen trošku stydlivé anebo nechcete sdílet přítomnost ostatních návštěvnic našeho klubu je možný pronájem VIP salónku. V tomto speciálně upraveném salónku je nepřeberné množství možností, jak si užít Vaší rozlučku ještě více. Možnost sledovat vystoupení na pódiu v přímém přenosu je samozřejmostí. Dále je možné ve VIP salónku pouštět vlastní hudbu třeba z Vašeho telefonu. S Vašimi kamarádkami můžete rovněž využít naše karaoke, které nabízí nepřeberné množství písniček, tak že i ta nejnáročnější z Vás si najde svou oblíbenou píseň.

Celý program probíhá až do ranních hodin, a i po skončení programu naši tanečníci zůstávají v klubu a budou Vám dělat společnost až do rána společně s barmany a číšníky, kteří pro Vás mají připravené malé překvapení po skončení show, uvidíte samy. Takže rozlučku se svobodou si užije nejen budoucí nevěsta, ale i celá Vaše parta! Jsme první dámský klub v Praze, Čechách a okolní Evropě. Jsme jedineční, jsme tu pro Vás a pro Vaší úžasnou a nezapomenutelnou rozlučku se svobodou nebo dámskou jízdu.

Interiér připravený na VŠE!

Nevěříte? Přečtěte si naše recenze na Facebooku!

V případě jakékoliv otázky či speciálních požadavků neváhejte nás kontaktovat.
Jsme tu pro Vás!